Zamówienie kursu

Wpisz kod z obrazka: captcha

 

O mnie//

Prowadzący kurs//

Cześć, jestem Mateusz Grzywnowicz od samego początku kariery, jestem związany ze sprzedażą na eBay i ten serwis sprzedażowy eBay znam od 8 lat.

 

Na początku prowadziłem dwa sklepu z odżywkami i suplementami diety i właśnie dzięki eBay udało mi się sprzedawać i wysyłać produkty praktycznie na każdy kontynent.

 

Obecnie blisko od 4 lat szkolę polskie firmy oraz polskich przedsiębiorców ze sprzedaży na tym fantastycznym portalu. Ponad to współpracuję z wieloma firmami, dla których prowadzę audyt oraz wdrożenia.

 

Widzą ciągle rosnące zapotrzebowanie na specjalistyczną wiedzę jaką jest sprzedaż na eBay, postanowiłem przygotwać kurs sprzedaż na eBay, który przeprowadzić Cię przez wszystkie aspekty rozwoju biznesu na tym portalu.

Kilka faktów o mnie//

– Prowadziłem dwa sklepy internetowe, rozpoczynając sprzedaż w Polsce, z czasem rozszerzając sprzedaż na całym świecie dzięki portalowi eBay.
– Jako jedna z pierwszych w Polsce zauważałem potrzebę wspierania firm w sprzedaży na tym portalu.
– Również jako jeden z nielicznych w Polsce prowadzę zajęcia z obsługi portalu eBay.
– Przeszkoliłem już blisko 1000 osób w Polsce.
– Jestem założycielem największej grupy na Facebooku dotyczącej eBay w Polsce – tutaj….
– Najprawdopodobniej jestem jedynym autorem tak kompleksowego kursu o eBay w Polsce.

Dlaczego warto ze mną współpracować?//

Zajmuję się sprzedaż na eBay od lat. Dzięki prowadzeniu szkoleń oraz pracy z przedstawicielami wielu branż mam szersze spojrzenie na sprzedaż na tym portalu niż np. sprzedawca tylko z jednej branży.

 

Dzięki takiemu doświadczeniu jestem wstanie stwierdzić jakie działania należy podjąć jakich technik użyć i jakie strategie działają a jakie można pominąć.

 

Dziesiątki zadowolonych kursantów szkoleń stacjonarnych  mogą potwierdzić, żę przekazywana przeze mnie wiedza jest praktyczna, sprawdzona i co najważniejsze skuteczna.

Współpracuję z//

Od lat zajmuję się sprzedaż na portalach aukcyjnych. Współpracuję z najlepszymi brandami w kraju i na Świecie.